יום ראשון 11 אפריל 2021

קורס פסיכומטרי אצל קידום

בית הספר קידום הוא אחד מבתי הספר הותיקים בארץ המספקים קורסי בגרות וקורסים לקראת המבחן הפסיכומטרי. בשנים האחרונות הצטרף בית הספר אל אחד ממרכזי ההשכלה הגדולים בעולם "קפלן".

הקורסים של קידום לפסיכומטרי פותחו במשך מספר שנים, ובית הספר מקפיד לעקוב אחרי כל השינויים האפשריים במבחן הפסיכומטרי ולהכניסם אל חומרי הלימוד ומערך השיעורים, כדי שהתלמידים יקבלו תמיד את החומר המתקדם ביותר. 

 

המדריכים

בית הספר מתהדר במורים מצוינים, ובעלי ותק של כ  4 שנים בהוראת פסיכומטרי בבתי ספר אחרים. כך, התלמידים של קידום יכולים להיות בטוחים שהמורה שעומד מולם אינו טירון שמעביר את הקורסים הראשונים שלו, אלא מורה מנוסה, עם קבלות.

בקידום מאמינים שהמורים הם המנוע להצלחת התלמיד, ולכן, בחירה במורים מצוינים, ועם "דרייב" ללימוד והצלחת התלמידים שלהם זה המפתח להבאת כל אחד להצלחה.

 

 

חומרי ההוראה ועזרי הלימוד

 

הקורסים של מכון קידום בנויים בצורה כזו שמסייעת לכל אחד באופן פרטי להגיע להשיגים הגבוהים ביותר אליהם הוא יכול להגיע. כדי להצליח לעשות זאת מציע בית הספר קורס פסיכומטרי מקיף וייחודי, המאפשר לימוד של כל הנושאים בכיתה, לעמוק.

לכל תלמיד תתואם תוכנית לימודים אישית ייחודית לו. בעזרת תוכנית זו יכול כל תלמיד לעבוד על הנקודות בהן הא צריך להשתפר.

ספרי הלימוד וחומרי העזר מפותחים על ידי המומחים של קידום באופן ייחודי. החומרים נבחנים כל הזמן ומשתנים בהתאם לשינויים במבחני הפסיכומטרי. ספרי הקורס, התרגול, והמילונים השונים מספקים את כל החומר ללמידה מוצלחת.

 

קידום דיגיטל ואפליקציות לסמארטפונים

חברת קידום מספקת לתלמידים שלה אפשרות תרגול ולימודים בבית דרך קידום דיגיטל. זוהי תוכנה מתקדמת המאפשרת תרגול בבית, מול המחשב, עם החומרים המתקדמים של קידום. למעוניינים, ניתן להתחיל לתרגל את הידע עוד לפני תחילת הקורס.

קידום, מבחינה את החשיבות של הצטרפות לטכנולוגיה המתקדמת קדימה בקצב מסחרר, ולכן היא מספקת אפליקציה לסמארטפונים. אפליקציה מתקדמת ופופולארית זו מאפשרת תרגול מתקדם של אנלוגיות, מילים, בעיות כמותיות ועוד- דרך הסמארטפון.

 

מועדון 700

לתלמידים מתקדמים שהוציאו מעל 650 במבחן פסיכומטרי קודם, אבל שואפים להוציא יותר- הקים קידום את מועדון 700. בעזרת טובי המורים, ודרכי למידה מתוחכמות וייחודיות, ילמדו התלמידים המצטיינים להבין את המבחן הפסיכומטרי, כדי להגיע לסף הגבוה ביותר של הציון. מה שיאפשר להם להתקבל לפקולטות הנחשבות בארץ


השאר את פרטיך ונציג המוסד יחזור אליך
שם מלא
טלפון
אימייל
אזור
הערות

ספר לחבר
אימייל הנמען
אימייל השולח
פסיכומטרי
פסיכומטרי - מאמרים
פסיכומטרי - קורס פסיכומטרי
פסיכומטרי - מידע כללי
פסיכומטרי - תרגול
פסיכומטרי - עזרים
סקר מהיר
מהו היום העדיף עליך ללימודי פסיכומטרי ?