יום ראשון 11 אפריל 2021


קורס פסיכומטרי אצל  EZ Way


חברת EZ Way  היא אחת מהחברות הותיקות בתחום הוראת הפסיכומטרי. החברה מתמקדת בשלוש תחומים עיקריים: הוראת פסיכומטרי, הוראה לקראת מבחן אמי"ר, ופיתוח מערכות ניהול למידה.

 

פסיכומטרי אקדמי

חברת EZ Way  מציעה למתכוננים למבחן הפסיכומטרי את שיטת "פסיכומטרי אקדמי". בזכות שיתוף הפעולה בין חברת EZ Way  לבין מיטב האוניברסיטאות  והמכללות בארץ, קורסי הפסיכומטרי של חברת EZ Way  מתקיימים בתוך הקמפוסים של המוסדות האקדמיים. בחברת EZ Way  מאמינים, שלימוד בתוך הקמפוס האקדמי, חושף את הנבחנים אל הקמפוס, ומעלה בהם את הרצון להשתפר, וכך הם מצטיינים בלימודיהם, וכמובן, מצליחים במבחן הפסיכומטרי, החשוב לקביעת עתידם המקצועי. החומר הלימודי מועבר בצורה אינטראקטיבית וחוויתית על ידי מצגות המוקרנות בצורה גדולה, שחוסכת מהמורה את זמן הכתיבה היקר על הלוח, ומאפשרת לתלמיד "להיכנס" אל חווית הלימוד בצורה הטובה ביותר.

 

המדריכים

המדריכים בחברת EZ Way  נבחרים בקפידה. כדי להבטיח את הצלחת התלמידים כל מדריך מתוגמל באופן אישי על הצלחות תלמידיו. לכן, למדריכים יש אינטרס אישי בהצלחת התלמידים ודחיפתם קדימה, לציון המיוחל. המדריכים של חברת EZ Way  הם בעצמם מי שהוציאו ציונים גבוהים במיוחד, ועבור את ההכשרה הייחודית והמקיפה של חברת EZ Way  . המדריכים נבחנים לא רק בעזרת הידע הטכני שלהם, אלא גם בזכות היכולת המתודית שלהם, ויכולת ההסברה שלהם. רק מדריכים שהם גם מתודולוגים מצוינים ובעלי ניסיון בהדרכה יעברו את השלבים הבאים בהכשרה המקיפה כדי להפוך למדריך פסיכומטרי.

 

מורה פרטי

חברת EZ Way  מאמינה, שלימוד בקבוצה לא מתאים לכל אחד. לכם, החברה מציעה מורה פרטי, או "מאמן פרטי" שילווה את התלמיד בכל זמן הקורס, ויעבוד איתו באופן פרטני וספציפי על הנקודות החלשות שלו, ועל טכניקות לשיפור, לימוד ספציפי המותאם לו ועוד.

 

קורסים לליקויי למידה וקבוצות מיוחדות

בניגוד לחברות אחרות, שלא מעבירות קורסים המתמקדים בהוראת פסיכומטרי לליקויי למידה, חברת EZ Way  מעבירה קורסים כאלה, מתוך הבנה שלקות למידה לא מעידה על היכולת הסופית של התלמיד. וגם להם מגיעה כל העזרה האפשרית למיצוי היכולות.

בנוסף החברה מציעה קורסים מיועדים למגזרים ספציפיים, כמו קורסים נפרדים למגזר החרדי, ועוד. כך שכל אחד יוכל למצוא את עצמו בקורסי החברה.

השאר את פרטיך ונציג המוסד יחזור אליך
שם מלא
טלפון
אימייל
אזור
הערות

ספר לחבר
אימייל הנמען
אימייל השולח
פסיכומטרי
פסיכומטרי - מאמרים
פסיכומטרי - קורס פסיכומטרי
פסיכומטרי - מידע כללי
פסיכומטרי - תרגול
פסיכומטרי - עזרים
סקר מהיר
מהו היום העדיף עליך ללימודי פסיכומטרי ?