יום ראשון 11 אפריל 2021

קורס פסיכומטרי אצל אנקורי

 

השיטה

מדוע לבחור בבית ספר אנקורי כמכון הכנה לפסיכומטרי?

הבחינה הפסיכומטרית היא סוג של סוד שמור היטב. אבל, כדי ללמד את הבחינה ולהצליח בה יש לתרגל עם החומרים המתקדמים ביותר, ועם השאלות העדכניות ביותר. כיצד זה מתאפשר? לאנקורי יש צוות מורים האמון גם על תחום המחקר והפיתוח. מחקר ופיתוח של חומרי לימוד עדכניים מאפשרים ללמד כל הזמן את החומרים המתקדמים ביותר ולהבטיח הצלחה מרבית.

שיטת הלימוד מתבססת על לימודים פרונטאליים בכיתה, עם ספרי קורס המאגדים בתוכם את החומר העדכני ביותר (ומתעדכנים כל הזמן).
ספרים- ספרי הקורס מכילים את החומר העדכני ביותר, והם מותאמים ללמידה בכיתה, ולתרגול בבית.

השיעורים הראשונים בקורס מיועדים לאוורור ותחזוק תחומי למידה שנשכחו לאחר שנים בהם לא למדו, בעיקר בתחום החשיבה הכמותית. כך שהשיעורים הראשונים מוקדשים לחזרה על חומר קודם. זאת מתוך הבנה, שהחומר שנלמד בתיכון הוא הבסיס האיתן עליו יבנו שאר הנדבכים של המבחן הפסיכומטרי.

אנקורי מספקת ללומדים גם אתר אינטרנט ודף פייסבוק בו יכולים הלומדים לעשות מבחנים במחשב, תוך כדי הדמיית זמן אמיתית ולקבל משוב לגבי היכולות שלהם. לתוכנה המתקדמת של אנקורי יש חמישה מצבי משחק שונים וכמות עצומה של שאלות, לתרגול יעיל של מילים ושאלות נוספות במבחן.

 

 

מורים

באנקורי מאמינים שמורים הם מנהיגים. ולכן רק נבחרת מצומצמת של מורים בעלי ציון פסיכומטרי גבוה מאוד, ויכולות מוכחות בלימוד, הנהגה והעברת החומר מתקבלים להיות חלק מצוות המורים המצומצם והמובחר של בית הספר.

 

 

חומרי הלימוד

כל קורס פסיכומטרי מתהדר בספרי קורס. מה שהופך את הספרים של אנקורי למיוחדים כל כך הוא ההשקעה הרבה שהשקיעו בהם. הספרים מיועדים לתלמידי הקורס, והם מחולקים לספרי קורס, ולספרים בתחומים השונים. ספרים המיועדים לתחום החשיבה הכמותית. ספרים המיועדים לתרגול אנלוגיות, חשיבה מילולית ואנגלית. בנוסף, מקבלים התלמידים מילונים בשפה האנגלית והעברית, כרטיסיות ועזרים לשינון בלתי פוסק של החומר, עד לשליטה מריבית בו.

בנוסף, ספרי תרגול ללימוד עצמי של אנקורי נמכרים גם בחנויות הספרים השונות ומיועדים לציבור הרחב הרוצה להיבחן במבחן הפסיכומטרי מבלי לגשת לקורס מקדים.  .

השאר את פרטיך ונציג המוסד יחזור אליך
שם מלא
טלפון
אימייל
אזור
הערות

ספר לחבר
אימייל הנמען
אימייל השולח
פסיכומטרי
פסיכומטרי - מאמרים
פסיכומטרי - קורס פסיכומטרי
פסיכומטרי - מידע כללי
פסיכומטרי - תרגול
פסיכומטרי - עזרים
סקר מהיר
מהו היום העדיף עליך ללימודי פסיכומטרי ?