יום ראשון 11 אפריל 2021


קורס פסיכומטרי אצל לחמן


בית הספר לחמן מהגדולים והוותיקים בארץ מקיים קורסי הכנה למבחן הפסיכומטרי במגוון מקומות בארץ. בית הספר מתחייב למצוינות , בהתאם לרצונות וליכולות של כל תלמיד בקורס.

המדריכים

צוות המדריכים של לחמן הוא מהטובים בתחום. המוטו של לחמן הוא בשיתוף פעולה בין המדריך לתלמיד. ורצון כנה, של המורה שהתלמיד יצליח. כי רק ככה יכול התלמיד להצליח במבחן. המדריכים של לחמן מוכשרים בשיטה ייחודית המאפשרת להם להצליח ללמד את קורסי הפסיכומטרי ברמה הגבוהה ביותר האפשרית. בלחמן מאמינים בשיתוף פעולה בין המדריכים לתלמידים, והבנת הצרכים של כל תלמיד. כדי לאפשר לכל אחד ואחד מהתלמידים את ההצלחה שהוא רוצה במבחן הפסיכומטרי.

 

החומר הלימודי

השאלות במבחן הפסיכומטרי משתנות כל הזמן, והמרכז להערכה שוקד על מערכים חדשים כל הזמן. החומר הלימודי של לחמן נכתב על בסיס המבחן הפסיכומטרי, והוא מתעדכן כל הזמן בהתאם לשינויים במבנה המבחן וברמת השאלות. לחמן מספקת לתלמידים שלה כל מיני טריקים ושיטות לימוד חדשניות, המבטיחות הצלחה בפתירת השאלות במבחן. שיטות אלו נותנות לתלמידים הבנה טובה יותר של הדרך לפתור את השאלות בבחינה, ומאפשרות הצלחה גדולה יותר בה.

 

העדכניות- שיטת "הלחמניות החמות"

אחד מהדברים שלחמן גאים בהם בעיקר היא החוברות היוצאות כמה פעמים בשנה ונקראות "לחמניות חמות". בחוברות אלו מלוקטות השאלות החדשות ביותר שהיו במבחני הפסיכומטרי האחרונים. כך התלמידים וגם צוות ההוראה של לחמן כל הזמן מתעסקים בחומר העדכני ביותר שקיים בשוק הפסיכומטרי, ועומדים בהתחייבות שלהם לתלמידים- מצוינות ועדכניות.

 

יחס אישי

לחמן מבטיחים גם יחס אישי לכל תלמיד. מתוך הבנה שרק עזרה פרטנית, ועבודה מול התלמיד על הצרכים הספציפיים שלו מאפשרת לכל אחד להתקדם ולמצות את מלוא הפוטנציאל. המדריכים בקורס מתחייבים להיות זמינים כל הזמן לתלמידים שלהם, במייל, בטלפון ובכל דרך אחרת, כדי להבטיח את הצלחת התלמיד.

 

 

מותאם גם לתלמידי תיכון ולחיילים

לקראת מועדי אפריל ואוקטובר מציעה לחמן קורסים מותאמים לתלמידי תיכון. תיכונים רבים בוחרים להביא חברת פסיכומטרי אל התיכון. כאשר חברת לחמן מובילה מבין החברות האחרות בהעברת קורסים ייעודיים לתלמידי תיכון.

הקורסים של לחמן מתאימים גם לחיילים המרגישים שחווית הלימוד חסרה להם, והם רוצים לנצל את הזמן לפני הלימודים הגבוהים שלהם.

השאר את פרטיך ונציג המוסד יחזור אליך
שם מלא
טלפון
אימייל
אזור
הערות

ספר לחבר
אימייל הנמען
אימייל השולח
פסיכומטרי
פסיכומטרי - מאמרים
פסיכומטרי - קורס פסיכומטרי
פסיכומטרי - מידע כללי
פסיכומטרי - תרגול
פסיכומטרי - עזרים
סקר מהיר
מהו היום העדיף עליך ללימודי פסיכומטרי ?