הצעות ממיטב המכונים בקליק
שם מלא
טלפון
אימייל
אזור
הערות
תן למכללות לפנות לחפש אותך
שם מלא
טלפון
אימייל
אזור
הערות

דף התשובות

 

אם חשבתם שהעבודה הקשה בבחינה הפסיכומטרית מתמצה בפתרון השאלות ותו לא, אז טעות בידיכם. גם מלאכת סימון התשובות בדף התשובות המצורף לבחינה היא אתגר לא פשוט, שמצריך ניסיון, ריכוז וזהירות רבה. למרבה הצער, לא פעם נאלצים נבחנים חסרי מזל לבזבז זמן יקר במהלך הבחינה בתיקון טעויות הנובעות מסימון שגוי בדף התשובות. לכן, על מנת שתגיעו לבחינה הפסיכומטרית מוכנים כראוי, הקפידו במהלך כל סימולציה לסמן את תשובותיכם בדף התשובות. כך, גם תצברו ניסיון במלאכת הסימון וגם תקלו על תהליך הבדיקה.

 

דף התשובות של הבחינה הפסיכומטרית מכיל שמונה תיבות סימון, בהתאם למספר הפרקים בבחינה. התיבה הראשונה מיועדת לסימון התשובות של הפרק הראשון בבחינה, התיבה השנייה מיועדת לסימון התשובות של הפרק השני בבחינה, וכן הלאה. כל תיבה מחולקת ל-30 טורים הממוספרים מ-1 ועד 30, בהתאם למספר השאלות המרבי בכל פרק. בכל טור כזה מופיעות ארבע אליפסות הממוספרות מ-1 ועד 4, בהתאם למספר התשובות האפשריות לכל שאלה. עליכם להשחיר בעיפרון HB2 את האליפסה שמספרה תואם את מספר התשובה לשאלה. הקפידו למלא את כל האליפסה בשחור ולהימנע מסימון X או V. שימו לב כי רוב הפרקים בבחינה (למעט הפרק המילולי) מכילים פחות מ-30 שאלות, כך שברוב תיבות הסימון אמורים להישאר בדף התשובות שלכם טורים לא מסומנים.

 

לאחר פתרון או ניחוש של שאלה, מומלץ להקיף קודם כל את התשובה הנכונה על גבי הטופס עצמו ורק אז לסמן את התשובה המתאימה בדף התשובות. כך, אם תטעו בסימון התשובה, תוכלו תמיד לחזור לטופס ולתקן את הטעות. כמו כן, מומלץ לסמן את התשובות אחת-אחת או בקבוצות של ארבע. בכל מקרה, יש להימנע מפתרון רצוף של כל השאלות בפרק ומסימון מרוכז של כל התשובות בבת אחת.
 

  להדפסת דף התשובות
ספר לחבר
אימייל הנמען
אימייל השולח
פסיכומטרי
פסיכומטרי - מאמרים
פסיכומטרי - קורס פסיכומטרי
פסיכומטרי - מידע כללי
פסיכומטרי - תרגול
פסיכומטרי - עזרים
סקר מהיר
מהו היום העדיף עליך ללימודי פסיכומטרי ?