הצעות ממיטב המכונים בקליק
שם מלא
טלפון
אימייל
אזור
הערות
תן למכללות לפנות לחפש אותך
שם מלא
טלפון
אימייל
אזור
הערות
 טיפים – לפני קורס הפסיכומטרי 

אם נרשמתם מראש לקורס פסיכומטרי במכון כלשהו, כדאי מאוד לנצל את הזמן עד תחילת הקורס כדי לא לצאת מהמפגש הראשון בהלם מוחלט. אז הנה כמה טיפים מועילים:

 שינון מלים – רוב מכוני הפסיכומטרי מחלקים מילונים כבר עם ההרשמה לקורס. אם תתחילו לשנן את אלפי המלים מבעוד מועד ולא תדחו את הצרה הזאת עד לדקה ה-90, זה יעזור לכם בוודאות להתמודד עם הפרק המילולי, שנשען רובו ככולו על אוצר מילים. 

 קריאה באנגלית – כדי שתצליחו להתמודד בכבוד עם הפרק באנגלית, חשוב מאוד לרענן את יכולת הקריאה באנגלית. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא על ידי קריאה יומיומית של ספר באנגלית. ואם ספר זה ממש לא הקטע שלכם, גם קריאת כתבות באנגלית באינטרנט או בעיתון היא אפשרות לא רעה.

 הסרת חלודה במתמטיקה – התקופה שלפני קורס הפסיכומטרי היא בדיוק הזמן המתאים להיזכר בכל המושגים המתמטיים מימי התיכון שרלבנטיים לפרק הכמותי. רוב מכוני הפסיכומטרי מחלקים חוברות הסרת חלודה במתמטיקה עם ההרשמה לקורס. שווה לעשות מאמץ ולסיים אותן עד תחילת הקורס. 

 להירשם לבחינה – אל תחכו עם המשימה הזאת לרגע האחרון, כי אם תפספסו את מועד הרישום זה עלול לעלות לכם ביוקר. 

 לבקש הקלות בבחינה – הטיפול בבקשות אלו לוקח הרבה מאוד זמן. לכן, ככל שתפנו ליחידת במו"ת מוקדם יותר, הסיכוי שבקשתכם תאושר גדול יותר.  וחוץ מכל אלו, הכי חשוב הוא שלא תשקיעו יותר מידי זמן בהכנה לקורס ותעשו גם קצת חיים. עומדת בפניכם תקופה לא קלה, אז תבלו כל עוד אתם יכולים!

 

ספר לחבר
אימייל הנמען
אימייל השולח
פסיכומטרי
פסיכומטרי - מאמרים
פסיכומטרי - קורס פסיכומטרי
פסיכומטרי - מידע כללי
פסיכומטרי - תרגול
פסיכומטרי - עזרים
סקר מהיר
מהו היום העדיף עליך ללימודי פסיכומטרי ?